Adıyaman Tütünü toptan

Çelikhan Tütünü Toptan Fiyatlarımız : 

Çelikhan Tütünü Toptan fiyat listemiz 5 kg. Ve üstü alacağınız tütünüler için Gerçerlidir.

Çelikhan Tütünü Sarmalık  : 9 Tl. 

Çelikhan Hafif Sarmalık  : 12

Çelikhan Hafif Tütün : 22 TL. 

Çelikhan Tütünü hafif Orta kalite : 25 Tl. 

Çelikhan Tütünü Hafif Orta Kalite : 27 TL.

Çelikhan Tütünü Hafif Orta Ayar 30 TL:

Çelikhan Tütünü Hafif Orta kalite :33 Tl. 

Çelikhan Tütünü lüx hafif light kalite : 35 TL. 

Çelikhan Tütünü lüx süper içim hafif  40 Tl. 

 

Sarma tütün

Çelikhan orta Tütün : 22 TL. 

Çelikhan Tütünü orta Orta kalite : 25 Tl. 

Çelikhan Tütünü orta Orta Kalite : 27 TL.

Çelikhan Tütünü orta Orta Ayar 30 TL:

Çelikhan Tütünü orta Orta kalite :33 Tl. 

Çelikhan Tütünü lüx  orta içim kalite : 35 TL. 

Çelikhan Tütünü lüx süper  orta içim hafif  40 Tl. 
Çelikhan tütünü Tatli sert kızıl : 40 TL. 

Çelikhan Tütünü Tatli sert kızıl : 35 Tl.

Çelikhan Tatli sert kızıl tütün 30 Tl. 

Çelikhan tütünü Sert kızıl içim : 25 Tl.

Çelikha tekel Tütünü sarmalık  : 15 Tl. 

Çelikhan Tütünü Sarmalık Düşük kalite 12 TL. 

Çelikhan Tekel lüx : 17 Tl. 

Ayrıntılı Toptan tütün ve diğer malzeme Fiyatlarımız için bizimle iletişime Geçiniz :

0535 933 28 26

Adıyaman Tütünü

Çelikhan tütünü

tütün  fiyatları, pipo tütünü satış, marla black tütün, açık siteler,  adıyaman tütünü nerede satılır, captain black tütün,  pipo tutunu,  sigara tütünü fiyatları,  captain black tütün,  satış,  boş sigara filtresi,  diyarbakır tütünü,  tütüncüler,  pipo tütü satış,  açık tütün, zararlari,  pipo tütünü nasıl doldurulur,  sigara sarma makinası nerede satılır,

Adıyaman Çelikhan Tütünü

satın alırken nelere dikkat etmelisiniz ?

Gelişen teknoloji ile sanal alış- verişin yaygınlaştığı günümüzde artık tütün mamullerine de , tütün satıcılarına da ve tütün üreticilerine ulaşmak normal oldu. Ama ne yazık ki oluşan sorun ise , Adıyaman tütünü alırken diğer mamuller gibi gönül rahatlığıyla sipariş vermek ne kadar doğru?

Öncelikle tütün birikimimizden bahsetmek istiyoruz, sitemizin ekibi olarak uzun bir tütün mazimiz var, piyasada ve yerelde onlarca çeşit kıyılmış tütün gördük. Ve bu tütünleri denedik , tütünlerin kokusunu aldık, sardık , içtik. Bir şeyi kesin bir şekilde anladık ki , piyasada neredeyse Adıyaman tütünü ve Çelikhan Tütünü olarak satılan hiçbir ürünün gerçek Çelikhan tütünü veya Adıyaman tütünü olmadığını gördük. Bu bize çok üzücü bir hal olarak göründü. Çünkü aynı zaman da bizler Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü hem üreticileri hem de satıcılarıyız. Dünya kadar emeklerle oluşturduğumuz bu markanın piyasa da üç kuruş fazla kar hırsıyla tütün tüccarları tarafından hırpalanması bizi derinden üzmeye başladı. bunun için siz değerli tütün müşterilerine yeğane dilegimiz , öncelikle Çelikhanlı insanlarımızdan tütün almanızı size tavsiye ediyoruz.

Belki de bu markayı onlar daha çok önem verecektirler. Sizlere orijinal Çelikhan tütünü göndereceklerdir. Ama maalesef Çelikhanlılar ve Adıyamanlılar bu işin ticaretinden çok üreticiliğini benimsemişler, çok azı bunun ticaretini yapmakta ve satıcını üstlenmektedirler. Bizler sizlere orijinal , katıksız , saf, doğal kıyılmış tütününü ulaştırmakta, bu markayı önemseyen  tütün emekçileri ve satıcısı olarak hizmet etmekten büyük onur duyarız. Şunu kesin olarak belirtmek isteriz ki , Tütün kalitemizin değerini düşürmemek için sadece saf ve doğal organik Çelikhan tütünü satışını yapıyoruz. Eğer diğer tütünleri almak istiyorsanız, Başka tütün toptancılarını bulun. Çünkü , Çelikhan tütünü ve Adıyaman tütünü haricinde kıyılmış tütün bulundurmuyoruz.

2017 Adıyaman Tütünleri ve Çelikhan Tütünleri Raflardaki Yerini Aldı

Adıyaman tütünü;  

özellikle Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde yetişmekte olan

Çelikhan Tütünü

Adıyaman tütünü   özellikle Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde yetişmekte olan  

Çelikhan Tütünü, Toptan fiyatına satışlarımızı internet aracılığıla bize ulaşan müşterilerimize uyguluyoruz.

Piyasada 120 tl ye kadar satılan tütün, çok daha uygun fiyata sizlerle..

Ayrıca , içinde kükürt , saratma gibi katkı maddeleri olan tütünlere dikkat edip üzerinde durmaya davet ediyoruz. Zaten insan sağlığına zararlı olan sigaraya birde katkı maddesi ilave ederseniz , sağlığınızı tamamen tehlikeye sokmuş olursunuz. Sizlere belirtmek ve dile getirmek isteriz , elimizde kesinlikle bu tür tütün çeşitleri bulunmamaktadır.  Saf tütün bitkisini alıp harmanlıyoruz ve zaten Çelikhan tütününün böyle bir katkı maddesine de ihtiyacı olmayıp. İnternet site ekibimiz olarak sizlere Adıyaman’ın Çelikhan İlçesinde Üretilen ve Adıyaman Çelikhan tütünü olarak marka yapan tütün hakkında sürekli bilgileri yayarak , tütün hakkındaki bilgileri güncel tutarak , sizlerle ilkeli , güvenli ticaret yapmaktan büyük onure duyarız.

Tütün Hakkında

Günümüzde e-ticaretin ve hızlı ulaşımın getirdiği nimetlerden bir tanesi de istediğin ürüne hiçbir aracıya bağlı kalmadan ve ihtiyaç duymadan ulaşmak olup, Teknolojik aletlerden, tekstil ürünlerine ve benzeri bir çok ürün gıda malzemesi organik besinler gibi her türlü ihtiayaca ulaşabilirsiniz.

devamını için tıklayınız..

Neden Çelikhan Tütünü Almalıyım ?

Adıyaman’a bağlı Çelikhan ilçesi küçük bir ilçe olup, Tarım arazisi oldukça az sayılabilecek bir ilçedir, aynı zamanda tarım arazileri sulak ve verimliliği ile Adıyaman’da ün yapmıştır.. Bu küçük tarım arazisi üzerinden geçimini sağlamak zorunda kalan yöre halkı, ektiği ekinleri çok kaliteli çıkartmak zorunda kalmıştır. devamı için tıklayınız

Neden adiyamantutunucesitleri.net’ten Çelikhan Tütününü Almalıyım ?

* adiyamantutunucesitleri.net ekibimiz Adıyaman ve Çelikhan ilçesinde tütün ekimini yapan kişilerden oluşmaktadır.

* Ekibimizin bir kısmı eskiden tütün ekimi yaparak, bir kısmı halen tütün ekimi ile uğraşarak. Tütün ile ilgili oldukça uzman bir ekibimiz vardır..  devamı için tıklayınız

Aldığım Tütünün Çelikhan Tütünü Olduğunu Nasıl Anlarım ?

Yıllarca Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü üreten ekip olarak, bunu sizlere şu şekilde özetleyebiliriz; artık neredeyse tütün tüccarları görüntü olarak bu işi çözmüşler, Çelikhan Tütünü artık sadece içilince anlaşılmaya başlanmış.

Bunun için tütünü aldığınız kişilere dikkat etmelisiniz.

Çelikhan tütününü aldıktan sonra, bir deneyin. Eğer boğazda yanma gibi oluyorsa ya da ağızda kükürt tadı oluşmaya başlıyorsa Çelikhan tütünü olmadığını anlayacaksınız.

Çelikhan Tütününü, adiyamantutunucesitleri.net sitesinden neden satın almalıyız?

*sizlere hazırladığımız tütün siparişlerinizi aldıktan sonra , kapıda ödeme ile gönderiyoruz. Yani ürün elinize geçtikten sonra ödemeyi ister nakit isterseniz de kredi kartı ile yapabilirisinzi.

*adiyamantutunucesitleri.net  Adıyamanlı ve Çelikhanlı tütüncüler ekibi olarak yoluna devam etmektedir.

*Bizim ticaret anlayışımızda Güvene dayanmaktadır.

*Sizlere en iyi hizmeti sunmak için sürekli canlı destek hattımız olmakta buradan da bizlere yazabilirisiniz.

Kafanızda oluşacak sorular için bizimle telefondan irtibata geçmenizi ayrıca önerir bizi her türlü soru görüş ve önerileriniz için arayabilirsiniz.

Tütün alış-verişinde Çelikhanlı birinden tütün almanın avantajı nedir?

Bitki gibi tarım ile uğraşanlar çok iyi bilirler ki, her mevkide ki , her toprağın bitki örtüsü farklıdır. Çelikhan ilçemizde de her tarlada ki tütünün rengi- içimi farklılıklar oluşmaktadır. Çelikhan küçük bir ilçe, dolayısıyla hemen hemen her mevkideki tarlaların nasıl ürün verdiğini anlıyor ve bir tütün içicisinin istediği harmanı bu şekilde rahatça anlayıp buna göre tütün harmanını oluşturabiliyoruz.

Çelikhan Tütününü nasıl saklanır?

Tütün emekcileri ve ayrıca bunun satıcılığını da yapan kişiler olarak şunu dile getirebiliriz ki; tütün içimi ve rengi olarak kalite olarak farklılıklar gösterebilir. Tütün harmanlandıktan sonra serin bir ortamda kurutmanız gerekir. Ve ayrıca tütünü kuruduktan sonra vidon dediğimiz şişelerde (yada poşetlenilir ) eğer kurutulan bu tütün nemli bir ortamda kalırsa , hem renginde hem de içiminde bozulmaya sebep olur. Alacağınız tütünleri kuru ortamda muhafaza etmeye dikkat ediniz. Eğer nemli bir bölgede yaşıyorsanız, tütün poşetini (yada kutusunu) ekstra bir kutunun içine koymanızı öneririz. Ayrıca aşırı sıcakta da tütünde bozulma olacağını da dile getirelim.

TÜTÜN SATIN AL (TÜTÜN ÇEŞİTLERİ & EKONOMİK & UCUZ & UYGUN FİYAT

Tütün çeşitlerine görmek, uygun fiyata cebinize göre tütün fiyatlarını listeden incelemek, ekonomik fiyata tütün satın almak, tütün hakkında sayfamıza göz atabilirsiniz.. devamı için tıklayınız.

Tütün Şatışı

Çelikhan’ın büyük emek harcayarak ürettiğimiz tütünün marka değerini önem veriyoruz. Yazının devamı için tıklayınız.

Çelikhan Tütünü Satışı

Adıyaman Tütünü ve  Çelikhan Tütünü ekibi olarak yaptığımız ve edindiğimiz tecrübelerden yola çıkarak , incelemelerde Çelikhan tütünü olarak satılan bir çok ürününün gerçekte Çelikhan tütünü yazının devamı için tıklayınız..

Adıyaman Çelikhan Tütünü

Tütün ile ilgili olan bir çok kişi Adıyaman Çelikhan tütünü’nü ya duydu yada en azından bir kere dahi olsa içmişlerdir. Neden tütüncüler için Adıyaman Çelikhan Tütünü o kadar çok ön planda oluyor diye sormamız lazım değil mi? Adıyaman Çelikhan tütünü’nü diğer tütünlerden ayıran özelliği ile ilgili Devamı için tıklayınız..

Adıyaman Çelikhan Tütünü

Alırken Dikkat Ediniz..!

Adıyaman Çelikhan tütünü alacaksanız eğer, öncelikle tütünü aldığınız yere veya kişilere dikkat etmeli, çünkü Adıyaman tütünü ile Çelikhan tütünü arasında ciddi bir tat farkı olduğu unutulmamalıdır. Çelikhan tütünü boğazı yakma olayı olmaz, gerçek tütün kokusu var ve ağızda kötü tat bıraktığı daha görülmemiştir. Oysa Adıyaman ova tütünü sarı gözüktüğü halde insanı çelikhan tütününe oranla biraz daha içimi ortaya kaçmaktadır. Sizlere ova tütününü Çelikhan tütünü diye satmasına müsade etmeyiniz. Bizden alacağınız tütünler kesinlikle organik doğal Adıyaman tütünü ve  Çelikhan tütününden oluşuyor. Sadece kendimize ait tütünleri sattığımızı belirtmek isteriz. Hatta Çelikhan tütünü ve Algan tütünü de olmak üzere bu 3 çeşit tütünün satışını yapıyoruz. Tütün kalitemizi diğer tütünlerle bozmamak için sadece bu 3 çeşit tütünü satıyoruz.. aynı zamanda ekibizin bir çoğu kendi tarlasının tütün ürünlerini de satışını üstlenmektedirler. En büyük kazancımız ise  bu ! kendi ürünlerimizi araya aracı koymadan, markasını bozmaya bile yanaşmadan sizlere uygun fiyata gelecek biçimde tütün gönderimi yapıyoruz.

2 Comments on “Adıyaman Tütünü toptan”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir