PRESİDENT TÜTÜN

president tütün

President Tütün yerli üretim olup, son zamanlarda piyasaya çıkan bir tütün çeşitidir. Presitend Tütünü kısa sürede çok büyük satış rakamlarına ulaşmıştır. Hangi sigarayla kıyaslayabiliriz derseniz, winston standartlarında diyebiliriz. Fark nerede çıkıyor peki, nasıl ki Winston sigarasında farklı seçenekler varsa, President Tütünde de farklı seçenekler vardır.

President Blue Tütün ( President Mavi Tütün)

Mavi mabalaj içindeki president tütünüdür. Bu tütünde tercih edilen tütünler arasındadır. President Blue tütünü çok sert değildir, çok hafifte değildir, boğazı yakmaz.

President Red Tütün ( President KırmızıTütün)

Kırmızı ambalaj içindeki tütündür. Bu tütünler genellikle 1 kilogramlık ambalajlar içinde bulunurlar. Yani aldığınız kilo kadar size ambalaj gönderilecektir.

President tütünlerin tamamı yerli üretim olup, bu tütünler de genellikle yurt içinde satın alınan tütünlerden üretilmektedir.

Sarmalık kıyılmış tütün mamülü adı altında 1 kiloluk ambalajlarında tütün satan firmadır. Fabrikada işlenmiş olduğundan mıdır bilmem, açık satılan adıyaman tütünleri gibi kokma yapmaz.  Boğazda yanma yapmaz.  Kırmızı winston ile kıyaslarsak, bir gömlek daha iyi denilebilir.  Tarih itibariyle bir kiloluk paketi 140tl, makarona doldurulmuş 20 adet sigara bu sayede yaklaşık 2,5 liraya geliyor.

Vanilyalı bir kokusu ve tadı vardır. Marbolrro Touch Blu ve Gri ile kıyaslayabilirsiniz.

1 kilogram paketli President Tütünü. Satın almak için telefon numaramızdan ulaşın. Anlaşmalı kargolar ile 3 iş günü içinde adresinizde. Kapıda ödeme kolaylığı.

About admin

Adıyaman Çelikhan Tütüncüsü

View all posts by admin →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir