Toptan Tütün

Toptan tütün alma mantıklı ve avantajlı mı ?

Toptan tütün oldukça mantıklı bir alışveriştir dükkanlar genellikle toptan alır ve daha uygun fiyata alıp kar marjını arttırır . Bireysel kullanıcılarda birleşerek 3-5 kg alarak tütünü daha uygun fiyata alarak maddi açıdan daha avantajlı bir alışveriş yapmış olur .

TOPTAN ÇELİKHAN TÜTÜNÜ

Tütüncülük olarak müşterilerimize en kaliteli ve her içime uygun tütünler gönderiyoruz . 30 yıl’a aşkın zamandır tüm ülkede toptan tütün satıyoruz ve ayrıca perakende ve bayilik sistemiylede hem bireysel kullanıcılara hemde dükkanlara tütün gönderiyoruz .  Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütününü kapınıza kadar güvenle ulaştıran profesyonel bir e-ticaret sitesidir . Bütün ürünlerimiz faturalıdır .

Peki toptan  tütün siparişini nasıl verebilirim ;

  1. Toptan Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü  Sipariş Yöntemi :

Toptan tütünlerimiz 3kg ve 5kg olmak üzere 2 çeşit vardır tabi bunu arttırmak elinizde ayrıca bayimiz olarakta özel kampanyalı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz .

e-tütün sitemize Bayi girişi olarak üye olursunuz bunun avantajı hem size kampanya ve fiyatlardan haberdar etmek hemde tütün  siparişiniz kolaylıkla tamamlayıp sipariş takibiniz için önerdiğimiz yöntemdir ve minimum 10 kg aynı üründen sipariş vermek kaydıyla özel indirimlerimizden faydalanabilirsiniz  .

Bayimiz  olduktan sonra ürünleri seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz  indirimli tütün siparişi verebilirsiniz .

Toptan Tütün siparişinizi verdikten sonra bize direk bildirim gelmekte ve en kısa sürede müşteri temsilcimiz size ulaşarak sizinle teyitleşmektedir . Sormak istediğiniz her türlü soruyu müşteri temsilcimize sorabilir detaylı bilgi alabilirsiniz . Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz .

 

 

2.      Toptan Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü  Sipariş Yöntemi :

e-tütün sitemize girerek üye olmadan direk alışverişe başlamak . Seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyip misafir girişi yapabilirsiniz . Sitemize kişisel bilgi ve adresinizi yazarak siparişinizi verebilirsiniz .

Siparişiniz hazırlanıp size e-mail veya sms yoluyla hazırlık ve kargolanma sürelerini bildirmekteyiz . Siparişiniz kapınıza ulaştığında ise yapmanız gereken ister nakit isterde kredi kartıyla ödemenizi yaparak gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlamış olursunuz .

 

3.      Toptan  Adıyaman tütünü ve Çelikhan tütünü  Sipariş Yöntemi :

e-tütün sitemize girerek ürünleri incelemek. Seçtiğiniz tütünleri eğer üye olmadan ve misafir girişi yapmadan sipariş vermek istiyorsanız Müşteri Hizmetleri Numarası : 0546 622 2002 numaramızı arayarak tütün siparişinizi verebilirsiniz . Herşey bukadar basit ve kolay .

 

Bayimiz olmak isterseniz ister dükkan ister ek iş yapmak isteyenler bayi olarak üye olabilir . Bayi olmanın avantajlarını kullanabilirsiniz . 5 KG üzeri yani her ürün için minimum 10 KG sipariş verebilmekte bu şekilde özel indirimimizden faydalanabilmektesiniz . Kargolarla anlaşmamız olduğu için ürünlerin kargo ücretini bayi öder tabi indirimli fiyatıyla ödemesini yapabilir .

TOPTAN OLARAK ADIYAMAN TÜTÜNÜ ALIMI

Sigara tiryakisi her insan, kullandığı dönemden itibaren nerde olursa olsun ister tütün dükkânlardan ister arkadaşlarından tütün içimini denemiştir. Anca çoğu insan kaliteli tütünle kötü tütün arasındaki farkı ayırt edemediği için piyasada da her tütün satıcısı kaliteli tütün satmadığından dolayı bir süre tütün kullandıktan sonra kullanmayı bırakıp vazgeçmektedirler. Ancak ülkemizdeki bazı bölgelerdeki verimli topraklarda kaliteli tütünler üretilmektedir. Bu tütünlerden bir tanesi de Adıyaman tütünüdür. Kg fiyatı üzerinden toptan olarak  satılan Adıyaman tütünleri arasındaki fiyat farkı çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Kg fiyatı üzerinden alınan tütün daha karlı olmaktadır.

Adıyaman çelikhan süper lüx tütün fiyatı 80 tl

Özel Adıyaman tütün fiyatı 70 tl

Captan black harmanlı çelikhan tütünü 70 tl

Pipo tütünü 70 tl  ve üzeri fiyatlarlar satılmaktadır.

adıyaman tütünü toptan alımı, adıyaman tütünü toptan satışı, kaliteli tütün fiyatları, toptan al, toptan tütün, toptan tütün al, toptan tütün alımı, toptan tütün satışı, tütün al, tütün fiyatları, tütün toptancısı

TOPTAN TÜTÜN

Ülkemizde bulunan birçok sigara tiryakisi yıldan yıla tekel üzerinden yasal olarak satılan sigara fiyatlarının artmasıyla birlikte özellikle dar bütçeye sahip olan insanlar hemen hemen aynı tatminliği sağlayacak olan tütün çeşitlerine hızla yönelmektedirler. Sarma tütünler özellikle toptan şekilde alındıklarında müşteriler açısından oldukça kar sağlamaktadır. Şuanda tekel de bulunan sigara fiyatları bir paket üzerinden en az 8 lira en fazla ise 14 lira civarı arasında değişmektedir. Oysa tütün fiyatları kg üzerinden satışa sunulmakta ister sarma makinesini alır kendiniz sarabilirsiniz isterseniz hazır sarma tütünleri satın alabilmektesiniz. Tütünün kalitesine göre ve sertlik derecesine göre 1 kg tütün satış fiyatları genelde 60 tl ile 80 tl arası civarlarda değişmektedir.

adıyaman tütünü, en iyi tütün, en kaliteli tütün, kaliteli tütün, online tütün satışı, toptan al, toptan satış, toptan tütün, toptan tütün alımı, toptan tütün satışı, tütün al

Toptan tütün alırken

 Toptan ve Perakende Tütün Satış

Adıyaman tütünü alırken bir çok adıyaman tütünü çeşidi bulunmaktadır. şimdi son zamanlarda seyyar tütün satıcıları araçları ile il il gezip tütün satışı yapmaktadır. geçenlerde bir toptancım aradı ve dediki abi adamlar dükkanıma geldi sarı tütünü bana 22 tl verdiler. bende dedimki onların verdiği adıyaman sarı tütünü sana 15 tl ye gönderiyim. arkadaşlar tütün sararmak kolay 10 tlde altın sarısı tütün var. önemli olan tütünün organik orjinal olmasıdır. her sarı tütün demek değildirki kaliteli tütündür.

Türkiye’de toptan tütün satan yerler

Türkiye’de toptan tütün satan mekanlar. Bir çok Şehir ve kasaba. Tütün satışı yapılmaktadır Normalde türkiye’de açık tütün satışı yasaktır fakat şu anda Ankara’da İstanbul’dan bir çok şehrimizde Açık tütün bulmak mümkündür.sigaraya gelen son zamlardan sonra tütün satışı Popüler bir meslek haline gelmiştir şu anda her köyde İlçede şehirlerimizde. Adıyaman bulmak Çelikhan tütünü bulmak mümkündür. Hediyelik eşya dükkanına altında tütün satışı yapılmaktadır. tütün satışının En yoğun olduğu şehrimiz İstanbul.İkinci sıradaki şehrimiz BURSADIR.

ÇELİKHAN TÜTÜNÜ

Adıyaman tütünü perakende ve Toptan Satış

Toptan Tütün, Perkande Tütün

Adıyaman tütüncülük olarak türkiyenin her köşesine toptan ve perkande tütün gönderimi yapmaktayız.

Gönderdiğimiz tütünler garantlidir. ALdığınız tütünü 3 gün deneme süresi veriyoruz. Tütünlerimiz Boğazı yakar rengi kokusu veya içimi hoşunuza gitmese iade alıyoruz. Size Gönderdiğmiz tütünler kendi mahsüllerimiz olup Çelikhan orta içim tütün çelikhan hafif içim tütün çelikhan sert içim tütün vb. bir çok tütün çeşidimizle sizlere gönderim yapmaktayız. içtiğiniz hazır paketleri aratmayacak hata bıraktıracak kaliteli tütünlerimiz vardır. her bütçeye uygun tütün fiyatlarımız olup isteğe bağlı içim çeşitlerimzle siz değerli müşterilerimize hizmet etmekteyiz. şuanda türkiyenin her beldesinde tütüncü bulmak mümkün ve hangi vitrine bakarsanız veya internet sitesine çelikhan tütünü adını görmek mümkün ama her üstünde çelikhan tütünü yazan tütün çelikhan tütünü değildir belirtmekte fayda vardır. ve şöylede bir gerçek varki çelikhan tütünüdür diye içimi güzel olacak diye bir kural yok. çünkü bazı çelikhan tütünleride acı ekşi pis koku bırakabilir. Ucuz tütün kalitesiz tütündür. kimse kaliteli malını ucuza vermez. ama ticaret birazda vicdan işi kimisi 1 re aldığını 10 na okutmak isterse kimisi 1 re aldığını 2 ye satar ve şükür eder. Aldığınız tütünün kalitesi kadar aldığınız şahsın kaliteside önemlidir 🙂

BİR PAKET MALİYETİNİ 1.5 TL ‘YE İNDİRMEK İÇİN ÖNCELİKLE ŞU AŞAMALAR YAPILMALIDIR:

  1. AŞAMA : İlk Olarak Fiyatı 5-10 Tl Arası Değişen Sarma Makinaları Alınır.(Bir kereye has alınır)
  2. AŞAMA : Piyasa Kağıt Kalitesine göre 6-8 Tl Arası Değişen 1 Karton (200 Dal) Sigara Filitresi Alınır.
  3. AŞAMA : Kilosu Kalitesine göre 40-80 Tl Arası Değişen  Adıyamantütünü Alınır. 1 Kilo Tütünden Ortalama 50 Paket Sarma Sigara Çıkmaktadır.

Toptan Tütün Satışı

Tütün satışı bir çok aile için gelir kapısı haline gelmiştir. Özellikle toptan tütün satışı yapanlar bu işten iyi para kazanmaktadır. Fakat tütün satıcıları kaliteli tütün bulmada sıkıntı çekiyor. Tütün satıcıları Adıyaman Tütüncülük ile tanışınca bu sıkıntıları son bulmuş oldu. Bugün Türkiyenin bir çok yerindeki tütün satıcılarının tütün ihtiyaçlarını biz temin etmekteyiz. Bir çok kişiye toptan tütün satışı yapmaktayız. Eğer sizde toptan tütün satışı yapıyorsanız bizimle irtibata geçip tütün çeşitlerimiz ve tütün fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Toptan Tütün Çeşitleri ve Fiyatları

Adıyaman Tütünleri toptan fiyat listesi aşağıdaki gibidir. Kalitesine, rengine, kokusuna, içimine göre farklılık göstermektedir. Ayrıntılı bilgi ve fiyat teklifi için bizi arayın.

Adıyaman Orta Sert Tütün : 15 TL.

Adıyaman Tütünü Tatlı Sert lüx kalite : 45 TL.

Adıyaman Tütünü Orta sert Orta Ayar : 25 Tl.

Adıyaman Tütünü Sarmalık : 10 TL. 12 TL. 15 TL. Arası değişmektedir.

Adıyaman  Tekel Tütünü  : 14 TL.

Adıyaman Orta içim tütün : 25 TL.

Adıyaman Orta içim düşük tütün 20 TL.

Adıyaman orta içim Orta ayar Tütün : 17 TL.

Adıyaman Orta içim Orta kalite : 24 TL.

Adıyaman Orta İçim Güzel Tütün : 30 TL.

Adıyaman Orta içim Lüx Tütün 40 TL.

Adıyaman Orta içim Orta Süper Lüx : 45 Tl.

Adıyaman Orta İçim Tütün Kızıl Lüx : 45 TL.

Adıyaman Orta içim Sarı lüx Süper : 40 TL:

Adıyaman Tütünü Hafif içim Sarı Tütün : 14 TL.

Adıyaman Tütünü Hafif içim Sarı : 17 TL.

Adıyaman Tütünü Hafif içim Sarı  : 22 TL.

Adıyaman Tütünü Hafif içim Tütün Sarı : 25 TL.

Çelikhan Tütünü Hafif  Orta ayar Orta Kalite : 30 TL.

Adıyaman Tütünü Hafif Orta kalite : 32 TL.

Adıyaman haFif Tütün Hafif içim Lüx : 35

Adıyaman Tütünü Hafif içim Lüx Kalite : 45 TL

Adıyaman Hafif ligt içim Süper Lüx 50 TL.

Küba tütünü Kalitesine Göre : 35-65 TL. Arasidir.

Virgina Tütünü orta içim Orta Kalite : 18.5 TL.

Adıyaman Tütünü Lüks süper Sert : 40 TL.

Adıyaman Tütünü Sarmalık Siyah Tekel Tütünü : 8 TL.

Toptan tütün Satıcıları

Adıyamanda ve çelikhan’da bir çok tütün toptancısı vardır. Bunlar türkiyenin çeşitli şehilerine tütün satışı yapmaktadır. Ama tütün resmi bir sektör olmadığından dolayı genelde vadeli olarak tütün satışı yapmaktadır. Bu Vadeli tütün satışı dolandırıcıların işine yaramaktadır. şöyle bir göz atıığımızda tütün dolandırıcılarına şebeke gibi birbirlerini genelde tanıyan helali haramı bilmeyen tipler. Kastamonda yıldıray isim vermek gibi olmasın 🙂 arkadaş bir çok tütün toptancısını aynı şahıs dolandırmıştır. Bu sadece örnekti türkiyenin bir çok illinde tütüncülerin alın terine göz nuruna göz dikmiş bir çok kişi ve kişiler bu işi meslek haline getirmiştir. Tütün satışı yapmak her işten daha zor halle gelmiş gerçekten ben şahsım olarak çarpılmadığım şehir kalmadi. Adamlar şeref namus deyip gönder satıp paranın verelim deyip üstüne yatıyorlar. Sadece tütün işinde değil her sektörde böyle dolandırıcılar var allah ıslah etsin. Kimsenin ahı kimsede kalmaz aslında bu böyledir. Bunlar bu çaldıkları tütünü kendilerine kar saymakta ama bilmiyorlarki kendilerine cehennemi hazırlamaktadır. Her şeyin para üzerinde döndüğü şu dünyada insanlar gerçektn inanclarını kaybetmiş paraya tapacak duruma gelmişlerdir. Yoksa düşünün bir çiçfti 12 ay boyunca emek veriyor alın tteri veriyor aile tek gelir kaynağı 300-500 kg. tütün onuda gönderiyor istanbula ahmette mehmede bunlarda üstüne yatıyor. allahtan revami allah affetsin. Allah herkese helal para nasip etsin milleten çalarak çirparak kimsenin karnı duymaz bu bir gerçektir. Bu gerçeği Tütün hirsizlarininda ögrenmesi dileğiyle. Adıyaman tütüncülük 🙂