Tütün Çeşitleri

Elimizde damak zevkinize göre çok farklı Adıyaman Çelikhan tütün çeşitleri bulunmaktadır. Kalite bakımından hepsi çok iyi olup sertlik ve tat bakımından farklılık göstermektedirler. İlk defa tütün içecekseniz hangi tütünü alma konusunda kararsız kalabilirsiniz. Ama korkmayın! Biz yıllardır bu işi yaptığımız için içtiğiniz sigaraya göre size tütün göndereceğiz. Emin olun bir süre size gönderdiğimiz tütünü kullandıktan sonra bir daha sigara içmek istemeyeceksiniz.

Sade Adıyaman Çelikhan Tütünü çeşitlerinin yanında Captain Black ve Küba Tütünü ilede size hizmet vermekteyiz. Captain Black harmanlı tütünlerimiz çikolata aromalı olup tadı gayet hoştur.

Tütün Fiyatları

1 kg ÇELİKHAN DAĞ TÜTÜNÜ LÜX : 80 TL.

1 KG. Adıyaman Çelikhan Tütünü 50 TL

1 KG. Captain Black Harmanlı 60 TL

1 KG. Küba Tütünü 80 TL

1 KG. Pipo Tütünü 60TL

4 Comments on “Tütün Çeşitleri”

  1. 53 yıldır pipo içmekteyim. Eskiden istediğimizi içerdik şimdilerde bulabildigimizi içiyoruz. Birkaç yıl önce pipo tütününüzden 1 kg getirmiştim. Pek memnun kalmamıştım. Şimdi elinizde pipo tutunu olarak ne var? Küba tutunu kalın kesim mi? Pipoya uygun mu? Sipariş için yanıtınızı bekliyorum. Hayırlı işler dilerim.

  2. Ben mardin kızıltepe gurs tutunu istiyorum koyu damarlı hafif kizil olan ictikce ices gelen tutunden 1 Kg istiyorum. Dumlupınar mahallesi ataturk caddesi 90.sokak no3 gölcük kocaeli emre hacifettahoglu 05075

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir